Věříme, že lidé s postižením
mají stejné právo žít ve společnosti
jako všichni ostatní

Naším posláním je nabízet a poskytovat dospělým lidem 
s mentálním znevýhodněním a autismem sociální služby, které jim umožní plně se začlenit do společnosti a aktivně se účastnit různých oblastí běžného života.

Zaměstnání s přiměřenou podporou

Sociální podnik
bistro OÁZA

Naše poslání je umožnit lidem se zdravotním znevýhodněním, kteří nenašli zaměstnání na otevřeném trhu práce, pracovat a vytvářet prostředí, kam se budou zákazníci rádi vracet, protože zde najdou něco výjimečného. Poskytování a udržení pracovních míst zaměstnanců se zdravotním znevýhodněním je pro nás prioritou stejně tak, jako jejich začlenění do místní komunity, což zmírňuje sociální vyloučení. Chceme šířit osvětu o sociálním podnikání a být dobrým příkladem pro ostatní sociální podniky.

Víc o bistru Oáza

Aktuality

02/07/2024

Nové nabídky práce

Do 31.7.2024 probíhají výběrová řízení na pozice pracovníka v sociálních službách a sociálního pracovníka v karlovarském kraji.

Zobrazit
Pobyt v Abertamech
27/06/2024

Pobyt v Abertamech

Máme tady letos již 3. partu klientů Dolmenu: Alenky, Romana, Honzy, Hanky a Petra s asistentkami, kteří vyrazili na pětidenní pobyt. Tentokrát to bylo do nedalekých Abertam, kde si pronajali chalupu, poznávali okolí a relaxovali.

Zobrazit

Pomáhejte společně s námi, staňte se dobrovolníkem!